504 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (98) 486-86-39
+380 (66) 227-65-41
+380 (93) 544-85-16
ул.Каховское Шоссе 10, Мелітополь, Україна
Агро-Люкс

Редуктор

Редуктором називають механічний пристрій для передачі і перетворення крутного моменту. Вони бувають одноступінчаті, двоступінчасті і триступінчаті і поділяються за типом на циліндричні, черв'ячні і планетарні. Редуктор підвищує крутний момент, знижуючи кутові швидкості ведучого вала. Якщо до редуктора підключити електричний двигун, ми отримаємо мотор-редуктор або редукторний електродвигун. Використання мотор-редуктора дозволяє знизити матеріаломісткість рами, спростити монтаж пристрою і істотно розширює сферу застосування редуктора.


Редуктори і мотор-редуктори

В асортименті інтернет-магазину «Агро-Люкс» представлена велика кількість редукторів і мотор-редукторів різних видів. Їх можна класифікувати різними способами. Наприклад, за кількістю передач:
 
— одноступінчасті мотор-редуктори;
— двоступеневі мотор-редуктори;
— триступінчаті мотор-редуктори.
 
Ще один варіант класифікації наявних у нас пристроїв – за типом передач:
 
— планетарні редуктори;
— циліндричні редуктори;
— черв'ячні редуктори.
 
Кожен вид редукторів і мотор-редукторів має свої особливості, які слід враховувати при виборі даного приладу для експлуатації у виробництві.
 

Одноступінчаті, двоступінчасті і триступінчаті мотор-редуктори

 
Редуктор складається з шестерень, і кожна пара з них становить одну сходинку. Відповідно в одноступінчастому мотор-редукторі буде дві шестерні, в двоступінчастому мотор-редукторі – три шестерні, а в триступінчатому редукторі – три. Чим більше ступенів у мотор-редуктора, тим вище його ККД.


Сьогодні одноступінчаті редуктори застосовуються не часто, набагато популярнішим двоступеневі мотор-редуктори і триступінчаті редуктори. Якщо для вас важливий максимальний ККД і велика універсальність пристрою, то ми рекомендуємо звернути увагу саме на наші багатоступінчасті моделі редукторів.
 

Планетарні, циліндричні і черв'ячні редуктори

 
За типом передач наші редуктори і мотор-редуктори діляться на планетарні редуктори, циліндричні редуктори і черв'ячні редуктори. Основу планетарного редуктора становить планетарна передача, перетворює крутний момент через кілька зубчастих шестерень, які працюють разом з центральної шестірнею. Вали планетарного редуктора розташовуються в просторі співвісно. Цей тип дуже популярний в промисловості.
 
Циліндричний редуктор характеризується використанням циліндричної зубчатої передачі, а також паралельним розташуванням осей ведучого і веденого валів. Циліндричні мотор-редуктори сильно шумлять в роботі, але демонструють дуже високий ККД і низький нагрів.
 
Черв'ячний редуктор шумить набагато менше, ніж циліндровий мотор-редуктор, але у нього нижче ККД і підвищена зношуваність. Одноступінчасті черв'ячні редуктори можуть самотормозиться. Для відводу тепла від черв'ячного редуктора необхідно додаткове обладнання.
 
Замовити одноступінчаті, двоступінчасті і триступінчаті редуктори і мотор-редуктори циліндричного, планетарного або черв'ячного типу можна в інтернет-магазині «Агро-Люкс». Висока якість запчастин, вигідна ціна і гарантія на всю продукцію – ось наші переваги!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner