504 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (98) 486-86-39
+380 (66) 227-65-41
+380 (93) 544-85-16
ул.Каховское Шоссе 10, Мелітополь, Україна
Агро-Люкс

Турбокомпресори для авто

Кожен автолюбитель мріє, щоб його машина була сильною, витривалою і прослужила як можна довше часу. Щоб ваші мрії стали реальністю, встановіть на свій легковий, вантажний автомобіль або мікроавтобус якісні турбокомпресори. Ці зручні у використанні і практичні елементи дозволять вам відкрити нові можливості вашого автомобіля. Вони універсальні і однаково добре підходять як для вітчизняних, так і для імпортних авто. З їх допомогою двигун працює в рази краще, може витримувати величезні навантаження і тривалий час функціонувати в інтенсивному режимі. Давайте разом розберемося, які переваги мають турбокомпресори і за яким принципом вони працюють!

Турбокомпресори для легкових та вантажних автомобілів

Різноманітні моделі турбокомпресорів для імпортних легкових і вантажних автомобілів, а також для мікроавтобусів — це спеціальний пристрій, що дозволяє помітно збільшити потужність двигуна за рахунок більшого повітря, що подається в циліндри. Принцип роботи такого обладнання досить простий. Після згоряння паливоповітряної суміші залишкові елементи відходять у вихлопну трубу. На вході випускного колектора встановлена спеціальна крильчатка, яка, в свою чергу, з'єднана з іншого крильчаткою, розміщеної на впускному колекторі. Таким чином, вихлопні гази розкручують крильчатку, а в мотор поступає велика кількість повітря, а відповідно і палива. Так турбокомпресори для імпортних легкових і вантажних автомобілів, а також для мікроавтобусів підвищують потужність кожного мотора.

Переваги турбокомпресорів

Турбокомпресори для імпортних легкових і вантажних автомобілів, а також для мікроавтобусів мають масу переваг, серед яких окремо слід виділити наступні:

  • збільшення потужності вашого автомобіля, його витривалості і працездатності;
  • помітне зменшення витрати палива, яке споживає ваше авто;
  • велика економія, адже при використанні турбокомпресора вам не доведеться міняти мотор протягом тривалого періоду часу;
  • стабільне та безперебійне функціонування двигуна.

Турбокомпресори для мікроавтобусів та імпортних автомобілів

Ще одним незаперечним плюсом є широкий діапазон застосування турбокомпресорів і їх універсальність. Зокрема, таке обладнання можна встановлювати на імпортні легкові та вантажні автомобілі, а також на мікроавтобуси. Не можна не відзначити швидку окупність такої турбіни. Ви зможете швидко повернути свої гроші — швидкість безпосередньо залежить від інтенсивності використання автомобіля.

Також важливо відзначити, що обладнання повністю екологічно, адже після його установки ваша машина буде виробляти менше токсичних вихлопних газів.

Не втрачайте часу дарма — замовляйте якісні, надійні і довговічні турбокомпресори для імпортних легкових, вантажних автомобілів та мікроавтобусів вже сьогодні! З ними ви відкриєте для себе новий світ — світ великих швидкостей і нових обертів. Крім того, це ідеальне рішення проблеми маленьких потужностей, адже набагато простіше і дешевше встановити практичну турбіну, ніж повністю міняти весь двигун. Найкраще поєднання низьких цін і найвищих результатів!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner